Ana Sayfa
 

KAYIT OLUN

|

MÜŞTERİ GİRİŞİ

|

ÖNCEKİ SİPARİŞLERİM
   Perpa Teknoloji Deposu - Kuruluş 2003 - 0532 562 4251 - 0212 222 2232 info@perpadepo.com

İNDİRİMDEKİLER

EN YENİLER

Veri Kurtarma

Pars Campers Webasto

Bilgisayar

Aksesuar - Yedek Parça

2. İkinci EL

Elektrikli Ürünler

Toner Kartuş Şerit

Askı Aparatları

Server Kabinleri

Klavye Etiket Sticker

Projeksiyon

Servis Hizmetleri

Yazıcılar

Ağ Ürünleri

Telefon ve Tablet

Ofis Kulaklıkları

Güvenlik Sistemleri
Perpa Depo'da 6 Taksit
Bize Ulaşın
Fiber Optik  
BN-FS-SC-MM UTP / fiber (SC konnektör, Multimode) media converter
-
Ürün Kodu: BN-FS-SC-MM
Fiyat : 262,50 TL +KDV
KDV Dahil  : 309,75  TL
Adet Seçiniz 
Sepete At
Ürün özellikleri
  • UTP / fiber (SC konnektör, Multimode) media converter
  • 10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Multimode fiber kablo aracılığıyla 2 km uzağa taşınmasını sağlar.
  • Konnektörler:
  • 1 x Twisted Pair (RJ-45), Auto-MDI/MDI-X
  • 1 x Fiber-optik (SC), 850/1310nm dalgaboyu
  • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
  • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
  • Güç Gereksinimi: 5V DC, 1A. Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
  • 19 inch kabine monte edilebilir. Kabinet montaj aparatı haricen alınmalıdır.
  • Çalışma Sıcaklığı: 0 - 70 derece
  • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
© Copyright 2014 - Her hakkı saklıdır !
www.perpadepo.com
  Hakkımızda     Gönderim Ücretleri     Ürün İadesi     Tüketici Hakları     Gizlilik Politikası     İletişim  
Danışma Hattı: 0532 562 4251 - 0212 222 2232 info@perpadepo.com
info@perpadepo.com